מוצרים ואביזרים מסייעים

Kimochis - toys with feelings inside

צעצועים לפיתוח כישורים בילדים


הדיבר החמישי-פתרונות חכמים לגיל השלישי

חנות לאביזרי בטיחות, נוחות, פנאי, מיטות וכורסאות, אביזרי ניידות מטבח שמיעה וראייה

קיבוץ אלונים, מקום נגיש לכסאות גלגלים

049838221

www.hadiber.co.il


 

מייקינג סנס- Making sense

http://makingsns.com/he/

חברת מייקינג-סנס בע"מ הנה חברה המתמחה בפיתוח, עיצוב, וייצור של מגוון מוצרים ייחודיים, שמטרתם לסייע ולטפל בבעיות של כשל בוויסות החושי אצל ילדים ופעוטות.
מחקרים וסקרים מעידים כי היקף תופעת ה-SPD בקרב ילדים נאמד במיליוני מקרים, ונתונים אלה גדלים מדי שנה. קווי המוצרים של חברת מייקינג-סנס פותחו בשיתוף פעולה ובליווי של גורמים מקצועיים.

 

המוצרים מציעים לילדים ולפעוטות הסובלים מ-SPD אימון תחושתי יומיומי בסביבתם הטבעית, במסגרת נוחות ביתם, בגנים ובבתי הספר, באופן המשלים את האימון לפרקים שניתן להם במסגרת הטיפולית אצל הגורמים המקצועיים (קליניקות של ריפוי בעיסוק וכיוב').

בה בעת, מוצרי מייקינג-סנס מעוצבים ברוח 'העיצוב האוניברסלי', כך שעל אף ייעודם לענות על צורך מיוחד, הם אינם מביישים את המשתמש. הם מתאימים לכל ילד ולכל בית ואינם מסגירים את ערכם המוסף הטיפולי.


 חנות משל-http://www.emashal.com/Site/pages/shop.asp

 בחנות משל ניתן למצוא מבחר גדול של אביזרים לריפוי בעיסוק. כל המוצרים נבחרו בקפידה על ידי מרפאות בעיסוק כדי לענות לדרישה של תחום הריפוי בעיסוק, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

באתר ניתן למצוא ציוד ואביזרים בתחומים: תחושה ותחושה לפה, אביזרי עזר לכתיבה, מוטוריקה גסה ועדינה, תפיסה חזותית, עזר ושיקום, משחקי מחשב, שעונים, מספריים.

You are here: